Sprendžiame lygtį

Liemenėlės dydžiai, kaip juos perprasti?

Labas mieloji, ačiū, kad užsukai, labai malonu tave vėl čia matyti. Tikiuosi, kad laikaisi puikiai! Kurį laiką nerašiau, pandemijos suteikta laisvė nustūmė mane į savotišką nuošalę, kurioje kelias savaites leidau sau atitrūkti nuo pasaulio. Jaučiuosi pailsėjusi, įgavusi naujų minčių ir jėgų. Pirmasis dalykas ką noriu daryti šiandien yra rašymas! Nepaprastai gera sugrįžti į rutiną, atsiversti baltą kompiuterio lapą ir vėl jame dėlioti mintis. Negaliu patikėti, kad jau priėjau prie penktosios temos, atrodo viskas prasidėjo tik vakar, mano vidinė Jovita džiaugiasi.

Nusprendžiau penktojoje temoje papasakoti tau apie liemenėlių dydžius. Tikrai nežinau nei vienos kitos aprangos sferos, kurioje būtų tiek daug moterų nešiojančių klaidingą dydį, todėl nesuprantu kodėl iki šiol apie tai taip yra mažai kalbama. Apatinių sektoriuje, liemenėlių dydžius juokaudamos vadiname ,,matematinėmis lygtimis‘‘, ne todėl jog jos būtų neišsprendžiamos, tikriausiai šie žodžiai prikibo dėl to, nes net 80% viso pasaulio moterų šią lygtį išsprendžia neteisingai. Liemenėlės dydis skiriasi nuo paprastų rūbų ar batų dydžių, todėl dažnai susipainiojame. Dar Viktorijos laikais, paprasti marškinėliai buvo pavadinti liemenėlės dydžiais, tokiais kaip 75A, 80A, 85A ir t.t. Tais laikais moterys norėdamos nusipirkti didesnius marškinėlius pirkdavo sekantį apimties dydį, tačiau raidė likdavo ta pati. Bet juk marškinėliai ir liemenėlė yra du skirtingi dalykai, tik ši prikibusi nuostata klaidina mus iki šiol.

Neišsigąsk, čia nebus nieko sudėtingo, viską greitai perprasi. Tuoj viską papasakosiu. Perskaičiusi šią temą tikriausiai galvosi, tą patį ką ir aš prieš šešerius metus:

-Kur aš buvau anksčiau, dabar taip viskas paprasta, logiška ir aišku! Taigi, važiuojam. 😊)

Kaip jau išsiaiškinome mūsų liemenėlei yra daugiau nei 100 metų. Mados nuolatos keičiasi, tačiau noriu tave patikslinti jog naujovių šiame sektoriuje nėra labai daug. Liemenėlių išradėjai jau senai išrado puikius modelius, todėl neapsigaukite skambiose reklamų frazėse, kurių pavadinimai skamba kaip: ,,Naujausias išradimas‘‘, ,,revoliucija‘‘ ir panašiai. Dažniausiai, tokios ,,naujienos‘‘ pakeičia tik liemenėlės spalvas ir nėrinius, o modeliai lieka tokie patys, tikrai neverta permokėti už naujovę.

Įsijungusi savo socialinių tinklų paskyrą ir pakalbėjusi su savo aplinkos moterimis išgirstu, kad beveik pusę jų pandemijos laikais liemenėlės nebenešioja visai. Tą patį galiu pasakyti ir apie save, kasdien renkuosi liemenėlę be lankelių arba sportinukę. Tačiau koronos pandemija ir karantinas vieną dieną baigsis, vėl grįšime į darbus, vėl išeisime iš namų ir mums užsidėti liemenėlę tikrai teks.

Šio apatinio pagrindinė funkcija yra prilaikyti krūtinę, tam yra reikalingi lankeliai arba pagalvėlės, tačiau niekas geriau neformuoja krūtinės, negu kaušeliuose įsiūtos siūlės ir medžiaga, kurių konstrukcija suformuoja krūtis taip, kad jos atrodytų puikiai. Kad visi šie dalykai veiktų, tam reikalingas tik tau tinkamas dydis ir forma.

Moterys ir dydžiai

Aš esu A

Aš esu E

Aš esu H ,o kas esi tu?

Kiekviena ši raidė turi tam tikrą istoriją ir reikšmę. Kaip jau minėjau liemenėlių dydžiai skiriasi nuo visų kitų, čia nėra vienos raidės ar skaičiaus, kaip L, M, 38 ar 44.

Pažvelkime į keturis labiausiai atpažįstamus liemenėlių dydžius:

85A, 80B, 75C, 70D, 65E, ar radai juose panašumų? Iš pirmo žvilgsnio jie atrodo skirtingai, tačiau juos visus vienija – visiškai identiški kaušelių dydžiai. Štai tau ir lygtis, kurią neteisingai supranta dauguma.  

Ką galvoja dauguma moterų?

Jeigu mano apimtis yra 75 centimetrai, tačiau 75B dydis man yra permažas – tuomet rinksiuosi 80B.

– Ne, ne, ne, to nedarykite!

Tokiu atveju tavo kaušelis padidės, tačiau tuo pačiu padidės ir liemens apimtis, netgi 5 centimetrais! Šiuo atveju jeigu tavo apimtis yra 75, o kaušelis yra per mažas rinkis 75C dydį.

Ką daryti kai liemenėlė yra per plati?

Pavyzdys:

Jeigu persirengimo kabinoje matuojiesi liemenėlę su 80D dydžiu pasitikrinusi nugaros dalį matai, kad šioje vietoje laisvai telpa visa tavo ranka, tokia liemenėlė yra per didelė, rinkis mažesnę apimtį.

Taip atrodo sumažinta skalė su identišku kaušeliu kurio dydis prasideda nuo 80D.

80D lygu, 75E lygu, 70F lygu, 65G – kuo mažesnė apimties tau prireiks, tuo dydžio raidė kils aukščiau, pagal abėcėles tvarką.

Pasikartokime:

Vienodas kaušelio dydis didėjančia tvarka:

65E = 70D = 75C = 80B = 85A. Kaip jau išmokome, visi šie kaušeliai yra identiški, skiriasi tik jų apimtis.

Tai ko nedarysime:

Jeigu tavo dydis 70C, niekada nesirinksime 75C, nes šis dydis prilygs 70D. Jeigu 70C liemenėlė tau yra per siaura ties liemeniu rinkis 75B dydį, tokiu atveju liemenėlės kaušelis bus toks pats, tačiau apimtis padidės 5 centimetrais.

Užsegimas

Kodėl nešiojame per plačias liemenėles?

Paprašysiu tavęs pasitikrinti savo liemenėlės dydį. Jeigu užkišusi ranką už nugaros ten randi daug vietos, vadinasi tavo liemenėlė arba per plati arba per sena.

Dažniausiai mes esame įpratę ją užsisegti ne ties pirmutiniu užsegimu, o ties pačiu paskutiniu. Savo liemenėlę VISADA segsime, ant pirmo užsegimo stulpelio. Kasdien nešiojamas apatinis trikotažas išsitampo. Nusipirkę teisingą liemenėlės dydį turėsime galimybę ją susiaurinti dar penkiais centimetrais. Logiška!

Taip, mano mielosios. Apatinių išradėjai ir gamintojai viską apgalvojo nuo menkiausios detalytės, tam kad mes jaustumėmės patogiai ir, kad šis drabužėlis glundantis prie mūsų kūno puikiai atliktų savo funkciją. Kam mums liemenėlė, jeigu ji šios funkcijos neatlieka? Tada tikrai geriau vaikščioti be jos.

Kokybiškai pasiūta liemenėlė mums gali tarnauti nemažiau negu du metus, priklausomai nuo to kaip ją skalbsime, laikysime stalčiuje ir kaip dažnai ją nešiosime. Jeigu šiuos veiksnius atliksime tinkamai, kokybiška liemenėlė gali tarnauti dar ilgiau. Todėl nepagailėkite pinigų ir laiko išsirinkti gerą liemenėlę, kurią nešiosite kiekvieną dieną. Juk tai ji kiekvieną dieną yra arčiausiai jūsų, o geri ir gražūs apatiniai visada moterims prideda pasitikėjimo ir paslaptingo žavesio. Tai lyg, geri kvepalai.

Daugiausia moterys nešioja per plačias liemenėles, tam kad išvengtų vadinamų riebalų suspaudimo. Kas geriau, ar tinkamai pakelta krūtinė ar nežymiai suspausti riebaliukai? Riebaliukų nugaros srityje turime visos, o su metais mūsų oda tampa minkštesnė, tai visiškai normalu. Kuo didesnė krūtinė, tuo didesnis pakėlimas jai reikalingas, tokiai krūtinei apimtis yra siaurinama, o kaušelio raidė didinama.

Na va, tokios šios lygties paslaptys, nepatingėkime išsimatuoti savo apimties. Tai gali padaryti jau dabar pasiėmusi paprastą metrą, prispausk jį iškart po savo krūtine ir pažiūrėk ką rodo skaičiai.

Tikiuosi, kad padėjau. 😊 Palinkėsiu mums pirkti, tai ko ištiestų reikia, o ne tai kas mums yra brukama. Tebūnie laisvė pasirinkimui, gražios dienos mano brangi skaitytoja, netrukus vėl susitiksime.

Apkabinu, tavo Jovita

Steinberg Femininity

Palikite savo atsiliepimą, komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.